Program for Seedster 7.0

Afspil video

play
seed-stage

Seedsters hovedscene med masser af foredrag og inspiration hele ugen. Kræver ikke booking.

mandag 6/3 tirsdag 7/3 onsdag 8/3 torsdag 9/3 fredag 10/3
08.00 - 08.50

Morgenmad

Morgenmad

Morgenmad

Morgenmad

Morgenmad

09.00 - 09.50

Thomas Skov

Thomas Skov

 

Naja Munthe

MUNTHE

 

10.00 - 10.50
11.00 - 11.50

Kommer snart

12.00 - 12.50

Simon Schiølin

Schiølin

 

Rikke Hørlykke

Hørlykke Performance

 

13.00 - 13.45

Frokost - Hold #1

Frokost - Hold #1

Frokost - Hold #1

Frokost - Hold #1

Frokost - Hold #1

13.45 - 14.30

Frokost - Hold #2

Frokost - Hold #2

Frokost - Hold #2

Frokost - Hold #2

Frokost - Hold #2

14.30 - 15.20

Mehdi Avaz

Rocket Road Pictures

 

Morten P. Ortwed

DiningSix

 

Anne Mette Hancock

Anne Mette Hancock

 

Anne Stampe Olesen

Nordic Female Founders

 

15.30 - 16.20

Ole Abildgaard

Ole Abildgaard

 

16.30 - 17.00

Kaffepause

Kaffepause

Kaffepause

Kaffepause

17.00 - 17.50

Imran Rashid

Sunddigital.dk

 

Morten Albæk

Voluntasgroup

 

Christian Arnstedt

Blazar Capital

 

Fritid

18.00 - 18.50

Kommer snart

Søren Pape Poulsen

Det Konservative Folkeparti

 

Fritid

19.00 - 20.00

Aftensmad - Hold #1

Aftensmad - Hold #1

Aftensmad - Hold #1

Aftensmad - Hold #1

Aftensmad - Fra kl. 19.00

20.00 - 21.00

Aftensmad - Hold #2

Aftensmad - Hold #2

Aftensmad - Hold #2

Aftensmad - Hold #2

White Party - Mere info følger

workshop-arena

Her kan du gå i dybden i forskellige emner. Pladserne bookes online umiddelbart inden konferencen.

mandag 6/3 tirsdag 7/3 onsdag 8/3 torsdag 9/3 fredag 10/3
08.00 - 08.50

Morgenmad

Morgenmad

Morgenmad

Morgenmad

Morgenmad

09.00 - 09.50

Kommer snart

BDO

BDO

 

Kommer snart

10.00 - 10.50

Kommer snart

Kommer snart

11.00 - 11.50

Kommer snart

BDO

BDO

 

Kommer snart

12.00 - 12.50

Kommer snart

Kommer snart

Michael Kristensen &

Trine Kahr

Andersen Partners &

Andersen Partners

 

Kommer snart

13.00 - 13.45

Frokost - Hold #1

Frokost - Hold #1

Frokost - Hold #1

Frokost - Hold #1

Frokost - Hold #1

13.45 - 14.30

Frokost - Hold #2

Frokost - Hold #2

Frokost - Hold #2

Frokost - Hold #2

Frokost - Hold #2

14.30 - 15.20

Mads Lund og Alexander Bjerregaard-Nielsen

Atlas Partners

 

Jacob Jørgensen

FC Midtjylland A/S

 

Steen Michael Asgreen

Vækstfonden

 

Kommer snart

15.30 - 16.20

Kommer snart

Steen Michael Asgreen

Vækstfonden

 

Kommer snart